top of page

Şafak Burçak Alkanlı

ThetaHealing Bilim Sertifikalı Usta Eğitmen ve ThetaHealer®

Untitled-1_0009_2.png

ThetaHealing® Tekniğinde Bilim İnsanı ve ustalık seviyelerinde seminerleri tamamladım.

 

15 yıldır ThetaHealing® uygulayıcısıyım; 8 yıldır eğitmeniyim, 2017 yılında Dubai'de ustalığımı aldım (master), 2019 yılında da Bilim Sertifikalı Eğitmen sıfatını Amerika Montana Big Fork’ta Vianna Stibal’dan aldım.

ThetaHealing®'i 2006 yılında İstanbul'da Dr. Sangeeta Sahi'den öğrendim. O günden bugüne şimdiye kadar 100 ThetaHealing® seminerine katılarak sertifika aldım.

Yaşam Koçu (Adler), Yoga Eğitmeni, Masaj Terapisti, Cilt Bakım Uzmanı, 

Astroloji ( Batı, Vedik ve Çin), Ayurveda (İbni Sina Tıbbı), Naturpati ( Doğal Tıp), Su Jok, Şüşler Tuzları ve Çin Tıbbı Yüz Okuma eğitimlerim mevcuttur.

ThetaHealing® Eğitmenliği:

Kişisel ihtiyaçlarınıza göre farklı alanlardan gelmekte olan bilgilerimi de harmanlayarak Sezgisel Anatomi seansları yapmaktayım.

 

ThetaHealing® Tekniğinin kurucusu olan Vianna Stibal ile eğitmen adayları için Rusya St. Peterseburg, İsviçre St. Gallen, İspanya Valensiya, BAE Dubai ve Amerika Montana'da İngilizce'den Türkçe'ye 12 kere mütercim tercümanlık yaptım.

 

İstanbul'da Çekmeköy, Bakırköy, Kadıköy ve Suadiye; İzmir, Bodrum, Ankara, Antalya, İsviçre ve İspanya'da Türklere ve yabancılara çeşitli dillerde eğitim vermekteyim. Ayrıca seminerler için en az 20 kişi toplanıp seminer ücreti yatırılması durumunda bulunduğunuz ülke ya da şehre de gelebilirim. 

Kredi Kartı üzerine yaptığım master tezine ulaşmak isterseniz buradan okuyabilirsiniz. Master tezim ile ilgili habere de buradan ulaşabilirsiniz.

Sertifikalarım

bottom of page