Şeker Hastalığı

Diyabet

 Bedende yeterli insulin olmadığında Diyabet’e sebep olur.  Bir ve İki olarak iki çeşit diyabet vardır. Tip iki olanlar diyetlerindeki gluten’i parçalayamazlar, ama bu diyette bir değişim ile iyileştirebilinir. Bir çocuk diyabet’i denilir.  Göz problemleri için kontrol edin.

Sezgisel işaret: Diyabet sezgisel olarak saptamak zordur çünkü aldıkları ilaçlar sizin ‘görüş’ünüzü yanıltarak bedenin dengede olduğuna inandırırlar.

Programlar:  Diyabeti olan kişiler bağımsızdırlar ve aşırı-kontrol etme konuları vardır. “Herkesi ve herşeyi kontrol etmem gerekir” i “Ben nasıl sağlıklı olacağımı biliyorum” ve “Ben ne olursa olsun iyileşeceğim”ile değiştirin.

Sezgisel Çare:  Kan şekerini fiziksel olarak kontrol edin. Eğer Tanrı size pankreas’a götürüyorsa, kan şekerinde dengesizlik olduğunu bilin.  Tanrı’ya bunu şifalandırmasını emredin ve “göster bana”deyin. Pankreas’ın insulin üretimini ve salgılamasını dengelenmesini emredin. Eğer Tanrı size bir gen’de zayıflık olup diyabete sebep olduğunu söylüyorsa, size gösterilen geni çekip değiştirilmesi için genetik çalışmayı kullanın.

Destek ve Diğer Çareler:  Yeni Glucophage iyidir. Bir karaciğer temizliği yapın! Krom, Omega’lar, CoQ10, ve Noni ekleyin. Pelin, veya kekik out kullanmayın. Alfa lipoik asit kan şeker seviyelerinizi normalleştirmeye yardımcı olur, ve bu, tüm katkılarla olduğu gibi dikkat ile kullanılmalıdırlar.

Kaslar protein’e ihtiyaç duyarlar.  Ağır kaldıranların diyetlerinde yeteri kadar protein yoksa onlar diyabet veya hipoglisemi geliştirebilirler, çünkü kaslar protein’i bedenin organlarından çalarlar

Gençliğe Ait Diyabet

Bir virüs genç diyabete sebep olur.

Sezgisel Çare:  Virüs gittiğinde, pankreası insulin üretmesi için fetal hafızaya döndürün.  Tanrı, tabiki, size ne yapacağınızı gösterir.

ÇARELER için VIRUSLER ve DIYABETLER’E BAKIN.

11 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör