Chemtrail Etkilerini Simyasal Olarak Dönüştürme Tekniği

Bu teknik, "Rejenerasyon sağlama Şifası" yöntemi ile, dünyamızın her yerine yapılan, "gökyüzünden kimyasal madde serpme" (chemtrail) uygulamalarının dünya üstündeki hayatın tümüne zarar veren etkilerini dönüştürmek üzere tasarlanmıştır. Eğer dünya ve onun üstündeki hayatın bütünü sizin de umursadığınız bir şey ise, lütfen siz de, her gün günde en az bir kere, bu metni sesli şekilde okuma uygulamamıza katılın. [Sesli olmasının amacı, tüm duyularınızın, dünyamıza yapılan bu uygulamalara yönelik duyduğunuz haklı öfkenize yönelmesini sağlamaktır.]


"Tüm oluşların Özü'ne, Yaradan'a; tüm şifalanmaların kaynağına bağlanıyorum. Bu bağlantıyı kurduğumda söylediğim her söz kaçınılmaz bir gerçeklik olarak ortaya çıkar; amacım bireysel çıkarımı gözetmek değil, güzel gezegenimizi ve üstünde yaşayan tüm canlılık için Yaradan'dan bir kutsal koruma sağlamak. Bu şifalama çalışmasına katılmaya hazır olan herkes ile paylaşma amacım budur.


Gökyüzünden dünyamızın üzerine insan eliyle yapay olarak üretilen kimyasal maddelerin serpilmesi fikrinin tam olarak ne zaman keşfedildiğini ruhum bilir ki böylece bu maddelerin Dünya üzerindeki tüm canlılığa yaptığı olumsuz etkiler ortadan kaldırılabilir. Kendi gerçekliğimi kendim yaratıyor olduğuma göre, gökyüzünden kimyasal spreyleme uygulama kararı alındığı zamana geri gidip, bu defa farklı bir seçim yapabilirim. Gerçekliğim içinde bu kimyasal serpintilerin bulunmasını seçmiyorum; bunun yerine, bu kimyasalları, yalnızca Dünya'ya gerçekten yararlı maddelerin salındığı bir hale dönüştürüyorum. Bu, yapmamın ışık dolu ve çok önemli olduğu bir seçim; çünkü seçimimi varlığımın tümüyle yapıyorum ve gökyüzünden kimyasallarla spreyleme uygulamalarının olumsuz etkilerinin yerine geçmek üzere, Yaradan'ın yardımıyla sevgi dalgalarını salıveriyorum.


Bu dönüşümün gerçekleşmesini onaylayan ve dünyanın değiştiğini gören kalabalıklara katılırken kalbim sevinç ve minnettarlıkla dolu."


Ken Graydon (Healing Intention -organ regeneration)


✡Jyotica Şafak Burçak Alkanlı✡

ThetaHealing® Süper-Bilinçlilik Eğitmeni

33 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör