Corona Virüs'e Yakalanmamak İçin Ne Yapabiliriz?

En son güncellendiği tarih: 26 Mar 2020

Yakın zamanda benimle başarılı bir uzaktan Rejenerasyon Şifası (Regeneration Healing) macerası geçiren bir hanım, bana, halihazırda bu konu yüzünden karantinada olan akrabaları olduğunu belirterek "Corona Virüs'e yakalanmamak" için ne yapabileceğimiz ile ilgili soru sordu. İşte bu yazı, onun için yazdığım ve onun izni ile sizinle de paylaşıyor olduğum yazıdır:


Tüm şifanın kaynağı olan Yaradan'a bağlanırım. Bu bağlantı kurulmuşken söylediğim sözcükler yeni realitem haline gelir.


Şifayı almaya hazır olduğumu biliyorum, ve şu anda tüm şüphelerimi ve değersizlik duygularımı bırakıp kendimin mümkün olan en iyi versiyonuna dönüşmeyi kabul ediyorum.


Zamanda, bağışıklık sistemime taviz verdiren herhangi bir olaya kadar geri gider ve bu kez farklı bir seçim yaparım, ve zaten ruhum tam olarak ne zamana ve nereye gitmem gerektiğini bilir.


Genişlemiş farkındalığımın getirdiği yeni hissiyat ile artık zarar görmemi ya da hastalanmamı içeren bir yaşam yolu seçmem, bunun yerine, ruhumun amacına yönelmiş bir yol seçerim. Bu, farkı yaratan asıl seçimimdir; her şeyi değiştirir! Enfeksiyona yakalanmaya dair nedeni veya eğilimi ortadan kaldırarak, vücudumdan ve çevremden herhangi bir virüsü veya diğer bir olumsuzluğu giderebilir, tersine çevirebilir ve bunlardan arınabilirim.


Benim konuştuğum bu esnada bu artık gerçekleşti. Kalbim, Yaradan'a ve spiritüel destek takımıma duyduğum şükran ile dolar.


Başka bir kişinin de bunu okumasını isterseniz, sanki siz o kişi imişsiniz gibi okuyabilirsiniz.


"Ken Graydon"

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör