Göğüs (Meme) Kanseri

Lucy isminde bir müşterim oldu, göğüs kanseri olan. Onunla 15 senedir bana gelip giderken onunla savaşıyordu. Şimdi kanser, kemiklerinde, akciğerlerinde hatta beyninde...Onunla bağlılıkla ilgilenen bir adamla evliydi.Lusy’i çok tatlı bir insan olarak düşünmüşümdür.Biz onunla seanslarımızda birçok harika konular üzerinde çalıştık. Yine de her zaman onun bir şeyden kaçındığını, ne olduğu hakkında üstüne parmak basmamı istemediği bir şey olduğunu keşfettim her zaman. Bir gün ona sordum.

“-Hayatına kanser girdiğinden beri hayatında en iyi olan şey nedir?” diye sordum. O da çok ciddileşti ve bana dedi ki;”

- Eşim beni 17 yıl önce aldatıyordu ve Tanrı tarafından yapabileceğim son şey onun hayatını acı verici bir hale getirmekti. Şimdi , hastayım ve bana bakmak durumunda. Bundan hiçbir zaman çıkamayacak. Onun her gün sabah, öğlen, gece benimle ilgilendiğinden emin olacağım. Böylece, başka biriyle ilişkiye girmeyecek. Diğer kadınla ilişkisinin bana neler yaptığını hep bilecek. Hayatımın sonuna kadar ona işkence çektirmek istiyorum.” 

Bu cevaptan şaşırdım. Ve dedim ki;

“-Aman Allahım Lusy, bunu bedeninden çıkarmak ister misin?”

“-Hayır, ben onun hayatını perişan etmekten mükemmel şekilde mutluyum” dedi, son derece kararlı bir tavırla.

Göğüs kanseri, ilginçtir. Sekiz kadından birinde görülür, gelişir. Bir kadında aniden büyüyüp tüm göğsünü yok edebilir, bir başka kadında iki yıllar sürer bunun aynısını yapması.

Lusy’nin kanseri ilginç görünüyordu. Kalıcıydı. Ve birden bire kötüleşti. Ona “farklı olarak ne yapıyorsun?” diye sordum. Fark ettim ki Havai’ye östrojen tedavileri almaya gidiyordu. Görülüyor ki, Havai’deki kişi müşterilerinin yeterince östrojen alırlarsa, kanserlerinin iyileşeceğini düşünüyormuş. Bu yanlış olabilir. Çünkü östrojen, göğüs kanserlerinin büyümesine neden olur. Tam olarak da Lusy’nin yaptığı buydu. Östrojen tedavisini bıraktığı zaman, durumu daha iyiye gitti. Bir kere geldi seansta ve büyük gelişme gösterdi. Onunla çalıştığım 3 yıl içinde, daha fazla iyileşmedi, fakat hiç kötüye de gitmedi. Tüm doktorlar onun bir mucize olduğunu düşünüyorlardı. Gördüğümüz en dirençli insandı, şimdiye kadar. Yine de kalbindeki gerçek, kocası için inanılmaz bir öfkeye ve nefrete sahip olmasıydı. Bu onu yaşatmaya yetti. Göğüs kanserinde bu herkes için aynı değildir. Pek çoğu boşanmıştır, ya da ilişkileri zayıflamıştır. Yine de hayatlarındaki ilk partnere karşı nefreti de besliyor olabilirler, başka birinin onları acıtmaması ve onları kötüye kullanmaması için taşıyor da olabilirler. O yüzden hiç kimseyi de alanlarına sokmak istemiyor da olabilirler. Bazı kadınlarda göğüslere masaj yapmak önleyici bir çare olabilir. Yine de düzenli olarak kendilerini kontrol etmeleri göğüs kanseri için en iyi önleyici çarelerden birisidir.

TİPLERİ

Pek çok göğüs kanseri tipi vardır.

Doktal- bu da kanal demek.

Karkinoma kanalı- Habis ur kanalı.

In situ- Habis ur kanalı in situ

Bu göğüs kanserinin ilk etabı olarak görülür.

İnfırtıreyktik dokta karkinoma- İçeri sızmış habis ur kanalı

Bu kanser, süt kanallarının çeperinden yayılır ve göğsü oluşturan çevresine yayılır.

İnflunamikansiroma- Enflasyona uğramış karsiroma.

Bu tipteki kanserdeki tümör, süt kanallarının çeperinden yayılır. Ve büyüdükçe lenfatik damarlara ve göğüsteki kan damarlarına gider.

Entradoktırkansiromainsutu-

Bu kanserin lokalize olmuş bir tipidir. Yani belli bir bölgede kalır.

Kanser hücreleri, süt kanallarının içinde büyür, yani orda kalır.

Lobular karsinoma – Loblarla ilgili bu da.

Lob-dilim, yuvarlak.

Bedenin loplarında olan, yuvarlak kısmından başlar.

Pagetinnipıl meme hastalığı:

Kanser, kanserojen bir tümörün altında yatan hücrelerin, meme ucuna gitmesiyle olur.

SEZGİSEL İÇ GÖRÜLER

Göğüs kanseri için klasik tıp tedavisi.

Genellikle tümörün alınması, kemoterapi ve radyasyon içerir. Ve arkadan eczane ilaçları gelir. Onlar da verilmektedir.

Bu günümüzde doktorlar, göğüs kanserini ameliyat yapma konusunda temkinli davranıyorlar. Çünkü bu da hastalığı yayabiliyor. Yine de bir kişi size şifaya geldiğinde, size onkolojist’in göğsünü almak istediğini söyleyecektir. Siz onlara ne istediklerini sorun. Doktorun amacının tersine gitmeyin. Bu hastayı sizin karşınıza da getirebilir, size de kızabilir hasta. Tıbbi doktorun görüşü, daha güçlüdür. Daha her şeyi biliyordur. Ya da batı toplumunda daha güçlüdür sonuçta. Her şeye kadirdir. Eğer müşteri size geldiğinde bir doktora görünüyorsa, olumsuz bir şekilde gitme demeyin. Aslında gitmeye devam etsin. Çünkü şifalandırmanın işe yaradığı konusunda bu onun eline kanıt verecektir. Göğüs kanseri olan pek çok insan, geçmiş ilişkileriyle ilgili sorunlara sahiptir. Mesela, sorumluluklarını size verip, hastalıklarla ilgili kararları da size verdirmek eğiliminde olacaklardır. Yani geçmişteki ilişkileri ile sorunları olan kişiler, hastalıkla ilgili kararları ve sorumluluğu sizin üzerinize atmaya çalışacaklardır. Burada sorumluluğu yine müşteriye vermek ve onları kendi kendilerini iyileştirmeyi öğretmek önemlidir.

Aynı zamanda burada bu kişi değil de kanser sizinle konuşuyor olabilir!!! Yani hastalık sizinle konuşuyor olabilir.

Kariyer hayatım boyunca pek çok ciddi göğüs kanseri hastasıyla çalıştım. İlk başlarda kanserin büyümesini engelleme konusunda çalışıyordum. Bunu yapabiliyordum sadece. Bu ilk müşteriler aslında tam olarak iyileşmediler ve kansere bedende bir mantar varlığı gibi davranmaya başladım. Mantar, karanlık derin yerlerde büyür. Ve kadınlarda dar, sıkı sütyenler gitmemelidir! Bazı kadınlarda uzun zaman bir sütyen giyen ve göğüs kanseri olan kadınlar arasında bir bağlantı görülmüştür. Göğüs kanseri olduğunda yine mantarla ilgilidir. Göğüs kanseri, 5 yıl içinde tekrarlayabilir, bu yüzden en iyisi onu takip etmek lazım. Uygulamacı için virüsleri, mantarı, bakterilerin değişebilen şeyler olduğunu anlamak önemlidir. Böylece bedende bir formdan, başka bir forma dönüşebildiklerini anlarsınız.

Sağ göğüs toksinin tutulduğu yerdir ve sezgisel iyileştirmeye hemen cevap verecektir. Eğer sağ göğüs etkilenmişse, nedeni çevreseldir. Bunun güzel bir örneği de birlikte çalışan 3 kadın aynı anda, göğüs kanserine, göğsün sağ  tarafında sahip olmuşlardır. Buradan çıkarıyor bunu.

Sol göğüs ise, duygusal konuları özellikle anne, baba, koca ve ağabey ile ilgili olan duygusal konuları taşır, tutar. Bu konu şifalandırmada savaşacaktır. Bazı medyumlar, göğüs kanserinin dişi bir varlığı olduğunu düşünürler. Fakat pek çok formu vardır. Aynı kriteri izlemezler. O yüzden ben bu teoriye inanmıyorum. Kanser belli bir büyümeye ulaşana kadar sıklıkla kadının arkadaşı olarak görülmüştür. Tam başladığı miktarın iki katına çıktığında, bir hayat yoluna dönüşür. İnsanların kendi teşhislerine ve hastalıklarına nasıl kilitlendiklerini izledim. Bunlar, hastalığın iyileştikten sonra bile hastalığa sahip olduklarını iddia edebilirler. Hatta doktorlar onlara bu hastalığın bittiğini söylediğinde bile her şey iyileştiklerini ve halen benim ofisime geldiklerini bağırır. Ve derler ki ben göğüs kanserine sahibim. Bir şifalandırma yaparım. Sonra onlara doktora gitmesini söylerim. Herhangi bir şüphe kalmadan onların tamamen iyileşmelerini arzu ederim.

SEZGİSEL İYİLEŞTİRMELER

İlk defa bana göğüs kanseri nedeniyle bir hasta geldiğinde Yaratıcı’ya sorarım. Bu standart dışı bir hücre mi yoksa kanser mi diye. Bu noktada evet ya da hayır diye duyarım. Yine de bir kişiye asla kanseri olduğunu söylememelisiniz. Sadece gidip test yaptırmasını söylemelisiniz.

Eğer göğüs kanseri küçükse, o zaman tek yapmanız gereken şey theta ile bir iyileştirme emretmeniz ve pek çok durumda bu tek başına gitmesine yardımcı olacaktır, fakat eğer kişinin çıkıntılı yumrusu varsa, herhangi bir şekilde yine de onu kaldırması için doktora gitmesini öneririm. Doktora gittikleri zaman kanserin iyileştiği de oldu. Eğer kanser bir fasulye ya da misket boyundaysa, iyileşmeye çok çabuk cevap verir. Pek çok insan, tamamen büyümüş, son durumlarına gelene kadar bana gelmezler. Yani küçükken erken teşhis önemli… Kanser, cildi yırtmış ve kişi sürekli yumruyu görüyorsa, iyileşmesi daha zordur. Çünkü her gün gördükleri için endişeleri ve onu besleyen korkuları artacaktır. Bu yüzden kanseri önce kapatın. Şifa öncesinde ve sonrasında kanserli bölgeyi kapatın. Müşteriye, o bölgeyi iki gün kapalı tutmasını söyleyin. Bu şekilde kapatarak yaptıklarında iyileşme olduklarını görecekler. Göğüste iyileşme olduklarını görecekler. Bunu yapmamızın nedeni gözler, gerçekliğin ilk şahididir.

Eğer kişi bir aynaya gidip şifa yapıldıktan sonra hemen sonuç görmezse, bu onların tümörünün büyümesini kolaylaştırır ve iyileşmenin cesaretini kırar.

İfade edilmiş göğüs kanseri, yani söylenmiş, göze çarpan göğüs kanseri aynı sırayı izler. Önce göğüslerde başlar. Sonra lenf sistemine gider. Kemiklere gider. Akciğerlere gidip tekrar diğer göğse geçer. Eğer bir kere kemiklere giderse, beyne kadar seyahat edebilir. Bu sizi sinirlendirmesin yani endişeli yapmasın. Belirgin göğüs kanserine iyileştirme yaptığınızda asıl itibariyle kişilerin kemiklerinin iyileştiğini izleyin. Yine de aynı orijinal tümör göğüste kalabilir. Ve bu tümöre sahip olabilirler. Sadece mantarları temizlediğinizde tam olarak orayı serbest bırakacaktır, çıkacaktır.

Göğüs kanserinde, kişinin yaşadığı yeri, diyeti, ilişkileri, çevreyi değiştirmek tüm açılardan önemlidir, şarttır ve bazı deodorantlar lenf nodları üzerinde kullanılmamalıdır, bu da bir çevresel hastalık faktörü olabilir.

İNANÇ ÇALIŞMASI

Göğüs kanserinde kızgınlık ve öfke programlarını müşterilerden çıkardığımda, daha iyi sonuçlar aldım. Şimdi de göğüs kanseriyle hemen iyileştirmeler yapabiliyorum. Eğer kişi, sevildiğini biliyorsa, sevilmenin nasıl bir his olduğunu biliyorsa, bir şifa almayı ve kabul etmeyi, nasıl şifa alınıp kabul edileceğini biliyorsa, buna haklarının olduğuna inanıyorlarsa, bunun olabileceğine inanıyorlarsa anlık iyileştirmeler yapabiliyorum.

Müşteriye sorun, göğüs kanserinden öğrendiğin en iyi şey ne oldu?

Göğüs kanseri aslında ilişki kalitesinin kötü olmasından oluşur. Bunlar kardeşlerle, anne, baba, ebeveynle, eşle olabilir. Şunu arayın. Kötüye kullanılma, istismar, taciz, suiistimal olmakla ilgili hisler ve programların çekilmesi,

Mantıklı olmayan, çözümlenmemiş korkular, kızgınlıklar, pişmanlıklar ve nefret. Ümitsizlik hisleri, yardımcı olamama, yardım alamama, acizlik, nefret ve çok fazla yüklenme.

Kapasitesini zorlama.

Taşıyabileceğinden fazla yük yüklenme.

Değişime uygun olmama hisleri.

Hissettiğini değiştirmeye uygun olmama.

Hakkından gelebilme mümkün olmama.

Yanına bırakmama.

Yanına bırakmamaktan vazgeçememe.

Hakkından gelememe.

Acısını çıkaramama.

Öç almaktan vazgeçememe.

Eğer göğüs kanserim varsa ailen bir araya gelir.

Eğer göğüs kanserim varsa hiçbir ilişkiye girmeden yaşayabilirim.

Eğer göğüs kanserim varsa hiçbir erkek beni istemez gibi inançlar.

Kibar olun ve kişinin kendi konularını anlatması için cesaretlendirin. Erkek şifacılar daha fazla kibar olmalıdırlar, çünkü bir inanç sistemindeki programları ararken, bazı kadın hastalar, erkek şifacıların her hâlükârda hayatlarındaki erkek kimse onun tarafını tutacağını düşünürler hemen.

Kişinin yıllar öncesinde boşanmasına rağmen, o noktaya gidip kızgınlıkların başladığı zamana gitmesi gerekir ve bunları serbest bırakması gerekir. Sefil ya da nefret içeren bir ilişkiyse ya da aile içinde olumsuz duygular varsa bu problemlerin çözülmesi bedende bu 3,4 yılı alabilir. Sonra göğüs kanseri bitecektir.

Göğüs kanseri ile ilgili inançlar

- Kendimden nefret ediyorum gibi değildir. Ya da ben bu kişiden nefret ediyorum. Fakat daha çok kendi kendinden hoşlanmama, nefret etme, tiksinme, hayatında değişimler yapamamaktan dolayı kendinden hoşlanmamayla ilgilidir daha çok.

- Hiç sevememe

Şifacılar, hassas kadınlar göğüs kanseri olduğunda, bunların eğilimi, hastalığı hemen almaktır. Böylece aileyi bir araya getirirler. Bu bilinçaltı motivasyon görünür arka planda. Bu tür kendini feda etme asil görünebilir. Fakat hayatı bu şekilde ziyan etme komiktir aslında.

Müşteriye sorun.

Eğer tamamen iyileşmiş olsaydın bununla ilgili en kötü şey ne olabilirdi?

Buradan kendilerini birinin sevmesine izin verme korkusunun kayıtsız şartsızlığı ortaya çıkacaktır. Bunu bulabilirler.

Kazı çalışması için bu yüklemeleri takip edin.

1) Kızgınlık olmadan nasıl yaşayacağımı biliyorum.

2) Nasıl affedeceğimi biliyorum.

3) Kendim için nasıl tutku duyacağımı biliyorum. Yükleyiniz.

4) Sevilmek emniyetlidir.

5) Kendim için bir hayat yaratmak mümkündür.

6) (ilgili kistin göğüs kanserinin) tamamen gitmesi mümkündür.

7) Herşeyin Yaratıcısı her şeyi iyileştirebilir.

8) Hayatta nasıl ilerleneceğini anlıyorum.

9) Gelecek için plan yapmanın nasıl bir his olduğunu anlıyorum.

10) Özel bir ilişkide olmanın Yaratıcı’nın tanımını ve perspektifini anlıyorum.

11) Mahrem, özel hissetmenin nasıl hissedildiğinin Yaratıcının tanımını ve perspektifini biliyorum.

12) Beslenilmenin nasıl bir his olduğunun Yaratıcı tanımını ve perspektifini biliyorum.

-Tamamen dinleniliyor olmanın nasıl hissedildiğinin Yaratıcı tanımını ve perspektifini biliyorum.

-Eşimi nasıl dinleyeceğimin nasıl hissedildiğinin Yaratıcı tanımını ve perspektifini biliyorum.

- Mahremiyetin Yaratıcı tanımını ve perspektifini biliyorum.

- Kendimi kurban etmeden günlük hayatımı yaşamanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

- Boşanmış olan bir kişinin daha önceki bir eşe herhangi bir söz vermeden, bağlılık hissetmekten nasıl serbest olacağına emin olun.

Bir test yapın.

-Ben hala eski evliliğimdeyim diye bir test yapın. Halen diğer kişiye bir bağlılık duyuyor mu?

Onu yer değiştirin.

-Bir eşten sevgiyi kabul etmenin ve almanın nasıl bir his olduğunun Yaratıcı tanımına sahibim.

-Cinsel şehvetli ve seksi olmak ve yine de idrak sahibi olmak mümkündür.

-Eşimle, cinsellikten hoşlanmanın nasıl bir his olduğunun Yaratıcı tanımına sahibim.

-Cinsel taciz, sarkıntılık içeren inançlar için ve cinsel sevgiyi alıp kabul etmekle ilgili inançları kontrol edin.

- Ben Tanrıyla evliyim.

Tanrı’ya bununla ilgili doğru programı yüklemesi için sorun.

- Cinsellik benim görevimdir.

- Ben bir kurban olmalıyım.

- Cinsellik kirlidir.

- Geceleyin veya başka bir yerde seksten korkuyorum.

- Seksten utanıyorum.

- Her zaman seks yapmalıyım.

- Ben cinsel bir kurbanım.

Bunları,

- Seksi olmak normaldir.

- Seks yapmak ve ruhsal olmak normaldir.

- Cinsellikten hoşlanmak uygundur.

- Cinsel duygu göstermek uygundur.

- Şehvetli olmak uygundur.

- Bedenime saygı duyuyorum uygundur.

- Bedenimde olmak uygundur.

- Bir kadın ya da erkek olmak uygundur.

- Seks sırasında duygularını göstermek uygundur.

-Bir ilişkide mevcut olmanın ve suçluluk ile ilgili konuları araştırın. Şu programları uygunlarıyla yerleştirin. Özellikle

- İnsanlar benden faydalanmadan yaşamanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

- Başkalarından faydalanmadan nasıl yaşanacağını biliyorum.

- Acınmak durumunda olmadan nasıl yaşanacağını biliyorum.

- Ailem tarafından acınma olmadan sevgiyi kabul etmenin nasıl bir his olduğunu biliyorum.

- Bir yük olma zorunda olmadan yaşamanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

- İlgilenilmeye değer hissetmenin nasıl bir his olduğunu biliyorum.

- Beslenmenin güvenli olduğunu biliyorum.

-Saf olmanın güvenli olduğunu biliyorum.

-Öfke ve pişmanlık duymadan yaşamanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

-Sevdiklerimi reddetmeden nasıl yaşanılacağının hissini biliyorum.

- Önemli bir ışık varlığı olmanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

- Sevilmeyi hak ediyorum.

- Diğer kişileri delirtmeden yaşamanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

- Başka kişilerin problemlerini dinlemenin nasıl bir his olduğunu biliyorum.

- Göğüs kist bana öğrettiği her şeyi kabul etmenin nasıl bir his olduğunu biliyorum ve onu gönderiyorum.

- Gelecek için bir plana sahip olmanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

- Üzüntü olmadan hayatıma bakmanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

- Zamanda bir gün almanın ve bunu yaptığım için doğru yaptığımı bilmenin nasıl bir his olduğunu biliyorum.

- Mucizevi bir şifalandırmaya sahip olmanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

- Kendime faydalı olacak arkadaşlar çekmenin nasıl bir his olduğunu biliyorum.

Göğüs kanserine sahip bir müşteriyle bir kere inanç çalışması yapıldığında, onları kendi üzerinde enerji çalışması nasıl yapacakları konusunda eğitirim ve diğer alternatif yollara da gireriz. Benim ofisimi terk ettiklerinde kendilerini ThetaHealing ile  iyileştirebilecek şekilde güçlenmiş olurlar.

DESTEKLER VE DİĞER BESİNSEL TAVSİYELER

Bir kişi  göğüs kanseri olduğunda, evrene bir şey vermelidir. Çünkü buna sahip olduklarını bildiklerinde çevrelerindeki herkes de bunu biliyor olacaktır. Ve herkes ve onların köpeği, göğüs kanseri için muhteşem mucizevi tedaviler gönderecektir. Burada kişiler, bir hata yaparlar. Herkesin söylediği bütün tedavi yöntemlerini uygulamaya kalkarlar. Bazı şeyler kanser için iyidir. Göğüs kanseri için de hatta. Fakat diğer besin destekleri alınmadan tek başına yapılmalıdır. Yani kanser östrojenden yaşar. Geçimini, yaşamını ondan sağlar. Aslında herhangi bir hormonla ilgili kanser, östrojen fazlalığı ile tetiklenecektir. O yüzden içinde östrojen olan herhangi bir bitkiyi tavsiye etmeyin. Mesela siyah kokoş. Damiana ya da meyan kökü otu, maka ya da suma verilmemeli.

Katnip çayı, karaciğer iyidir. Göğüs kanserine yardımcı olabilir.


Vianna Stibal’in Hastalık Rahatsızlıklar kitabın alıntıdır. (365Kitap.com dan sipariş verilebilinir)


7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör