Kanser Duygusal Nedenleri

En son güncellendiği tarih: Nis 5

KANSER - Bir çeşit kendini yok etmedir.

LÖSEMİ (Kan Kanseri) - Derin depresyon. Kızgınlık veya kötü niyet ya da garez. Kendisi ve başkası için saf sevgiye sahip olmaması.

RAHİM AĞZI (Boynu) KANSERİ - Bastırılmış kızgınlık. Kadın organlarında kanser varsa; sıklıkla erkek otorite figürlerine karşı bastırılmış kızgınlık. Hayatta boşluk hissi. Çözülmemiş dargınlıklar. Bastırılmış olmaktan dolayı düşmanlık hisleri. Kendini reddetme. Umutsuzluk, çaresizlik, umudunu kesme hisleri ve duyguları. Bastırılmış olma, yalnız olma duyguları. Ana ve babayla eksik ilişki. Travmatik bir kayıp ile başa çıkamama hissi. Bastırılmış olmanın verdiği çaresizlik.

Çaresizlik ve yardım alamama hisleri ve duyguları. Zihinsel depresyon. Derin öfkeye, kızgınlığa, nefrete, öç almaya ve kıskançlığa tutunma. Işığı ya da Tanrının yardımına açık olmama. Bilinçaltından ölüm isteği. Yaşama istememe. Yaşama arzusunun olmaması.

CİLT KANSERİ - Bir çeşit yok etme. Bunun nedeni kendini yetersiz veya değersiz görme.

SMALL OF BACK (Lumbar) - Bele ait küçük bir bölümde olduğunda. Alt omurda.

Sürekli mücadele içinde olma. Dışarı mutlu görünme ile beraber sürekli mücadele ve zorluk içinde olma. Kavga, çekişme, sorun içinde olma. Hayatın yüklerini taşıma. Çözümlenmemiş duygusal yükler. Sırtına verilmiş yükler ve eziyetler.

MİDE KANSERİ - Kendini cezalandırma hisleri. Nefret hisleri yani; kendine ölüm cezası verilmiş gibi.. Mahkum edilme hisleri ve nefret hisleri. Fesat, kin, kötü niyet, garez, kasıt hisleri ve duyguları. "Yanına bırakmamak" duyguları. Affedememe.


Alıntıdır

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör