Koronavirüs Hastalığına Yakalanıp İyileşen Binlerce İnsan Var

Demek ki Bağışıklık Sistemi Güçlü olunca İnsanlar İyileşiyor. Ancak bu konuşulmuyor. Çaresi yok diye beyinler yıkanıyor. Beyinlere empoze edilen bilgi Aşı üzerinde çalışılıyor. Aşı çıkınca Dünya kurtulacak. Herşey Aşının bulunmasına bağlı. Dünyada yığınla insan bağışıklığı güçlendiren yöntemlerle iyileşiyor. Kimisi D Vitamini kullanıyor. Kimisi Sodyum Bikarbonatlı su içiyor. Yada Alka-Seltzer kullanıyor. Kimisi gümüş suyu kullanıyor. Yasal olan yerlerde bir kısım insan belki kenevir bitkisinin yağını kullanıyor. Bazı insanlar en eski antibiyotik olarak bilinen sarımsağı yemeklerinden eksik etmiyor. Yada bol sarımsaklı paça çorbası içiyor. Kimisi hepsini birden uyguluyor. Ama gündemde tutulan tek şey hep Aşı. Aşısını yapıp patentleyip oradan para kazanacaklar. Henüz Aşısı yapılmadı, patenti de alınmadı. SARS hastalığına sebep olan virüs için alınan bir patent var. Patent numarası : US2006257852 . Ancak bu patent Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) için geçerli değil.

İnsanlara D Vitamini oluşabilecek saatler olan 11:00 - 16:00 saatleri arasında güneşe çıkmayın dediler. Aslında en çok güneş dik açıyla geldiğinde yani tam öğlen vakti 15 - 20 dakika güneşlenin yoksa bağışıklık sisteminiz düşer yada D Vitamini almanız lazım bu sebeple 20 dakika öğlen muhakkak güneşlenin diyebilirlerdi. Ama demediler. D vitamini eksik olduğunda bağışıklığın düşeceğini biliyorlardı. Bundan seneler boyunca hiç bahsedilmedi. D Vitamini almalısınız denilmedi. Gümüş suyu gibi insanlardan D vitamini unutturuldu.1935 senesine kadar kenevir yağı her doktorun çantasında bulunurdu. Gümüş suyu muhakkak kullanılırdı. İlaç sanayi doğunca ikisinide unutturdular. Halen tatile çıkan çok fazla insan öğlen güneşine çıkmıyor. 50 sene beyinleri hep yıkadılar, insanları hep cahil bıraktılar. Son dönemlerde ancak sağlıklarına önem veren insanlar tarafından bu bilgiler İnternet sayesinde öğrenildi. 85 Milyonluk Ülkemizde sağlığı için araştırma yapan en fazla 500 bin insan çıkar. Geriye kalan insanların sağlıkla hiç ilgileri yok.

Kenevir Bitkisi ve ondan edilen yağın kanser dışında 200 den fazla hastalığa iyi geldiği biliniyor. Fakat bu bitkinin yağı en çok kanser hastalığıyla duyulmaya başladı. Beyin Tümörlerinin neredeyse tamamı virüs kaynaklıdır. Hem beyin tümörleri hemde diğer kanser türlerinde etkili olduğu artık göz ardı edilemiyor. Bağışıklık sistemini ciddi anlamda güçlendiren bir bitki. Google'da şimdi "cannabis oil cure cancer" yazarsanız resimler bölümüne bakın yığınla resim göreceksiniz. Youtube'dada pek çok video ve iyileşen insanlarla yapılan görüşmeler mevcut. Ancak ben bu pandemide ciddi yasaklar getirildiğini gördüm.

Kemal_Milar

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör