Mikrop Teorileri

Fiziksel mikrop bakış açısından bir sonraki enerjisel, duygusal ve bilinçaltı mikrop enfeksiyonları ve istilaları nedenleri ve kişide bulunan olası olumsuz inançların değiştirilip yerine uygun duyguların yerleştirilip nasıl önlenebileceğini ThetaHealing®’in kurucusu ve Hastalıklar ve Rahatsızlıklar kitabının yazarı olan Vianna Stibal’in sözleriyle anlatırsak, her enfeksiyona neden olan hastalıkta, bu basit kuralları uygulayabiliriz.

1- Zararlı bir bakteri, suçluluk duygularına bağlanır.

2- Zararlı bir mantar, kızgınlık duygularına bağlanır.

3- Zararlı bir virüs, değerlilik konularıyla alakalı olarak bağlanır.

4- Mikroplazmalar, değerlilik ve suçluluk konularına gelirler ve ona bağlanırlar.

"Bugün mikroorganizmaların her yerde bulunduğunu biliyoruz. Bu çok eskiden değildi ama mikroskobun icadından önce, epilemik** gıda zehirlenmesinden ve diğer şeylerden dolayı insanlar ölürken, antibiyotikler yoktu. Aslında kişiler sadece şunu anlamadılar. Ellerini yıkamaları gerekiyordu. Mesela, bir bebeği doğurturken ellerini yıkaması gerekiyordu. Bir çeşit mikrop teorileri ** kanıtlaması zordu. Çünkü insanlar, kolayca göremedikleri şeylere inanmıyorlardı. Okuma yaptığım her gün; mikrop, bakteri ve mantar görmekteyim.

İnsanların ciddi derecede hasta olmasına neden olan mikropları görmekteyim. İnsanların metafizikte gördüğü ya da inandığı tek şey, eğer onlar hastalarsa; o zaman kötü bir şey yaptılar demektir. Bu, belki ortaçağlara geri gidersek oralardan gelen bir genetik inanç olabilir. O zaman mikroorganizmaların keşfi yoktu. O yüzden böyle inanıyorlardı.

Lütfen anlayın ki, her şey karmadan yaratılmamıştır. İyi bir hayat ya da kötü bir hayat yaşarsınız, mikroplar sizi yine de hasta edebilir. Fark etmiyor. Doğru olan şu ki, zihinlerimiz ve bedenlerimiz birbiriyle frekans olarak aynı yerde olmalı. Eğer biz duygusal olarak dengeliysek, temiz bir çevrede yaşıyorsak, hastalık çok fazla kalamaz. Pek çok hastalığa dayanıklı oluruz. Fakat gerçek şu ki, hastalıklar; radyasyon, zehirler, civa ve mikroplardan oluşur. O yüzden bir kişinin bedenine baktığımızda ve hastalık gördüğümüzde; kişi, sevdiklerine kötü davranıyor mu diye değil, aslında belki mikroplarla kirlenmiş olan su içiyor olabilir. Burada, onların o suyu içmesindeki inancı önce keşfetmelisiniz."

Hastalıklar ve Rahatsızlıklar kitabından alıntıdır.




12 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör