Ruh Eşi His Yüklemeleri ve Ruh Eşi Meditasyonu

En son güncellendiği tarih: 5 Tem 2020

RUH EŞİ HİS YÜKLEMELERİ


Mutlak bir ruh eşinizin olduğunu bilmek istermisiniz?

Her kesin bir doğru ruh eşinin olduğunu ve başkalarının bir şeyleriniüzerine alma zorunluluğundan özgürleşmiş bir şekilde rahatlıkla kolaylıklaRuh eşinizle hayat yolunda devam edebileceğinizi bilmek istermisiniz?

Yaşamınız için başka projeleriniz de var ise yine ruh eşinizle birlikte olupdaha sonra projelerinize geçebileceğinizi planlarınızı gerçekleştirebileceğinizi bilmek istermisiniz?

Ruh eşinizle birlikte yol almanın da mümkün ve güvenli olduğunu bilmek istermisiniz?

Bir ruh eşini hak ettiğinizi, bir ruh eşi için güzel olduğunuzu, kendinizi olduğunuz gibi severek eşinizi de olduğu gibi kabul ederek sevilebileceğinizi bilmek istermisiniz?

Bir ruh eşini cezbedebikecek çekiciliğe sahip olduğunuzu bunun içinizden, kalbinizdenruhunuzun güzelliğinden geldiğini bilmek istermisiniz?

Ruh eşiniz olan kişinin size çekilebilmesi için onun da nitelikli bir insan olduğunun farkında olduğunu bilmek istermisiniz?

Çevrenizdeki nitelikli insanlara göz gezdirmeyi, olanı görmeyi bilmek istermisiniz?Ruh eşinizin hangisi olduğunu kim olduğunu bilmek istermisiniz?

Aşk dolu olmanın Yaratıcı tanımını koşulsuz sevginin Yaratıcı tanımını bilmek istermisiniz?

Evliliğin ve ilişkinin zaman içinde ilerleyişi ile alışkanlığa dönüşmesi ile eşinizin ve kendinizinkarşılıklı temel gereksinimlerini bilerek hem kendinize hem eşinize nasıl hizmet edebileceğinizive hizmet alabileceğinizi anlaşarak nasıl oluşturabileceğinizi bilmek istermisiniz?

Bunun herkes için güvenli olduğunu bilmek istermisiniz? Yaradan’dan güvenli, emniyetli, sevgi dolu, sizin layık olduğunuz en güzel en iyi şeylerin hayatınıza gelecek olan aşkı yaşamaya lâyık olduğunuzu, izniniz olduğunu, hakkınız olduğunu, zaten öyle olduğunu bilmek istermisiniz?

Yaradanın tanımıyla aşkın nasıl hissedildiğini, nasıl sürdürülebilir olduğunu hislerin nasıl hissettirdiğini bilmek istermisiniz?


Eğer verirseniz de sizin zaten bol bol karşılığını da alabileceğinizi bilmek istermisiniz?

Ne verebileceğinizi ve verebileceğiniz şeylerdeki kapasitenizi bilmek ve keyifle oluşturabileceğinizi bilmek istermisiniz?

İnsanlar arasında yapabildiğiniz ve geliştirdiğiniz becerileriniz ile ruh eşinizle yakınlaşma hissinin nasıl bir his olduğunu mümkün ve eğlenceli olabileceğini bilmek istermisiniz?

En iyi en doğru ve en güzel zamanlamada kendinizi, bedeninizi doğru eş ile açmanın doğru eş ile paylaşmanın güven ve eminlik hissi ile birlikte Yaratıcı tanımıyla bilmek istermisiniz?

Yaratıcının yakınlık tanımını, özel olma tanımını, özel bir ilişkiye sahip olma tanımını, fiziksel ve ruhsal uyum, denge ve anlaşma tanımını, hormonlar arasında erkileşim ve uyum tanımını bilmek istermisiniz?

Doğru ve sizinle en uyumlu kişi olan eş ile uyumlandığınızda bir ömür boyu birlikte olabileceğinizi bunun mümkün ve güvenli olduğunu keyifli olduğunu buna lâyık olduğunuzu, izinli olduğunuzu ,hakkınız olduğunu ve zaten öyle olduğunu bilmek istermisiniz?

Eşinize güzel yemekler yapmanın, eşinizin damak zevkine hitap edebilenin ve memnuniyet alabilmenin Yaratıcı tanımını bilmek istermisiniz?

Eşinizi mutlu edebilecek, gönlünü hoş tutabilecek dişilikte kadınlıkta olduğunuzu bu potansiyele sahip olduğunuzu ve açığa çıkartabileceğinizi bunun mümkün ve güvenli olduğunu, keyifli olduğunu Yaratıcı tanımıyla bilmek hislerin nasıl hissedildiğini bilmek istermisiniz?

Sahip olduğunuz tüm nitelikleri ve nicelikleri eşinize en iyi en güzel olacak şekilde keyifle nasıl sunabileceğinizi bilmek istermisiniz?

Ruh eşinizle her zaman flört edebilmenin nasıl bir his olduğunu Yaratıcı tanımını 7. Var oluş seviyesinden bilmek istermisiniz?

Ruh eşinizle keyifli ve eğlenceli zaman paylaşmanın nasıl bir his olduğunu mümkün olduğunu Yaratıcı tanımıyla bilmek istermisiniz?

Aşkın Yaratıcı tanımını, iki insan arasındaki aşkın en güzelini yaşamanın ve bu konuda en şanslı olmanın, sevdiğiniz kişi tarafından sevilmenin seçilmenin ve tercih edilmenin Yaratıcı tanımını be hissini bilmek istermisiniz?

Tüm güzellikler eşinizle paylaşarak büyümenin, ruhsal olarak ilerlemenin, güzel şeylere lâyık olmanın, hem maddi hem de manevi konforada sahip olmanın Yaratıcı tanımını ve hissini bilmek istermisiniz?

Bir ilişki sırasında sizi ve ilişkinizi riske atabilecek şeyleri kolaylıkla çözümleyebilmenin, riskleri sonlandırabilmenin Yaratıcı tanımını bilmek istermisiniz?

Tartışma, kırgınlık olduğunda nasıl çözümleyebileceğinizi ve kendinizi nasıl affettirebileceğinizi, nasıl gönül alabileceğinizi ve nasıl affedebileceğinizi gönlünüzün alınmasına nasıl izin verebileceğinizi Yaratıcı tanımıyla bilmek istermisiniz?

Affetmenin ve affedilmenin Yaratıcı tanımını bilmek istermisiniz?

Hayatınıza daha önceden girmiş ve gitmiş kişilerinizden affetmiş ve özgürleşmiş olmanın Yaratıcı tanımını bilmek istermisiniz?

Affetmek ve özgürleşmek için gerektiği zaman yardım alabilmenin Bunun güvenli olduğunun hissiyle Yaratıcı tanımını bilmek istermisiniz?

Doğru kişiden sizinle enerjinizle uyumlu kişiden hizmet almanın Yaratıcı tanımını bilmek istermisiniz?

Eşinizle romantik bir aşk yaşamanın romantik zamanlar paylaşmanın hissini ve Yaratıcı tanımını bilmek istermisiniz?

Romantik olmanın ve eş tarafından romantizm yaşatılmanın romantik zamanlar paylaşmanın Yaratıcı tanımıyla hissini bilmek istermisiniz?

Eşinizle, ruh eşiniz ile birlikte seyehat edebilmenin, tatil yapabilmenin hissiyle Yaratıcı tanımını bilmek istermisiniz?

Eşinizle tatilinizde seyehatlerinizde hem eğilenebileceğinizi, hem tazelenenileceğinizi, hem dinlenebileceğinizi, hem de enerji toplayabileceğinizi nasıl bir his olduğunu mümkün olduğunu izinli ve lâyık olduğunuzu hakkınız olduğunu Yaratıcı tanımıyla bilmek istermisiniz?

Eşiniz ile birbirinize zamanınız olduğunu, eşinizin size zaman ayırmasının sizinle zamanını paylaşmasının size her zaman ayıracak vaktinin olmasının nasıl bir his olduğunu Yaratıcı tanımıyla bilmek istermisiniz?

Eşiniz ile aranızda her zaman sadakatin olduğunu, saygının olduğunu, sevginin olduğunu uyum ve dengesini yaşamanın keyifli bir birliktelik yaşamanın nasıl bir his olduğunu Yaratıcı tanımıyla bilmek istermisiniz?

Eşiniz ile birbirinize karşılıklı değer vermenin kıymet vermenin emek vermenin, keyifli iletişim kurabilmenin nasıl bir his olduğunu mümkün olduğunu Yaratıcı tanımıyla bilmek istermisiniz?

Ruh eşiniz ile birbirinize çekilmenin nasıl bir his olduğunu Yaratıcı tanımıyla bilmek istermisiniz?

Ruh eşinizin maddi güce ve konfora yeterliliğine sahip olup sizinle de cömertçe paylaşabileceğini bunun mümkün olduğunu ve nasıl bir his olduğunu Yaratıcı tanımıyla bilmek istermisiniz?


Şafak Burçak Alkanlı'nın o an gelmiş olan meditasyon bilgisidir. Herhangi bir şekilde izinli ya da izinsiz alınamaz. Her hakkı saklıdır.


Şafak Burçak Alkanlı'dan Ruh Eşi Semineri alabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.


Şafak Burçak Alkanlı iletişim bilgileri:

Telefon numarası: 0532 559 7154

E-mail: burcakalkanli@gmail.com


RUH EŞİ MEDİTASYONU


Şafak Burçak Alkanlı'dan Ruh Eşi Semineri alabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. Şafak Burçak Alkanlı iletişim bilgileri: Telefon numarası: 0532 559 7154 E-mail: burcakalkanli@gmail.com

30 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör