ThetaHealing(TM) Temel Seviye DNA2 - Teta Tekniği Nedir?

En son güncellendiği tarih: Nis 5

Kuantum Tıbbı direkt olarak enerji bedeni ve atomlar üzerinde çalışır. Hastalıklar fiziksel bedende tezahür etmeden önce ilk olarak enerji bedeninde kendilerini gösterirler. Eğer enerji bedeninizde bir denge oluşturabilirseniz hastalıklara karşı kendimizi koruyabilirsiniz. Kuantum tıbbı, her tipte insanı enerji frekansları ile bağlanılarak bedenlerinde yeniden bir denge sağlayarak vücutlarını nasıl iyileştirebileceklerini öğretir. Enerji çağındayız. Kanser, MS, gibi tüm hastalıklar başlıca olarak duygusal problemlerden kaynaklanır. Hastalıkların iki tip nedeni vardır aslında birisi duygulardır, ikincisi ise çevreden (su, hava, gıda gibi) alınan mevcut zehirlerdir.

Enerji frekansları ile nasıl bağlanıyoruz?

Beyin dalgaları alfa, beta, delta, gamma, teta gibi çeşitlidir. Siz teta beyin dalgası ile evrensel kaynağa bağlanırsınız. Meditasyon yapanlar alfa frekansına geçerler, bu 7–14 hertz/devir’dir. Meditasyon (7-8 hertz/devir), derin gevşeme’den (13-14 hertz/devir’dir) daha derin bir haldir. Bunlar Alfa dalgası boyutlarındadır.

Evrensel enerji kaynağı nedir?

Tanrı diyebiliriz. Tanrı DNA’nızı aktive eder.

Teta dalgaları ile tedavi olmak için inanç gerekli midir?

Hayır, ama her şeyi tüm düzeni kontrol eden bir şeye inanmanız gerekir.

Bu şifa sırasında herhangi bir alet veya para-psişik güç kullanılıyor mu?

Hayır hiçbiri. Herkesin anında kendini iyileştirebilme yeteneği vardır. Sadece eğer kendileri hakkında bilinçaltında bazı inançlar ve şartlar yoksa tabi ki. Zihin kabul edene kadar iyileşmezsiniz. Enerji tepe çakra’dan girer. Siz bu durumda hayli yüksek bir seviyeden çalışmaktasınız.

Bu seminerlere katılanlar ne faydalar elde ediyorlar?

Bu seminere katıldığında uygulayıcı sertifikası alıyorsunuz. Bu işi profesyonelce yapabilirsiniz. Aile ve arkadaşlarınızı iyileştirebilirsiniz.

Sistem nasıl işliyor?

Bilinçaltındaki inançlarınızı belirleyip onları silebilirsiniz. 30 saniyede onların yerine yeni inançlar yerleştirebilirsiniz. Bununla DNA’nızı değiştirmiş oluyorsunuz. Derin duygusal sorunlar düzeltilebiliniyor aynı zamanda da DNA aktivasyonu ile kusurlu genler onarılıyor. Teta Şifa Tekniğini kullananların bu dalgaya girdikleri EEG makinesi ile test yapılarak bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İşleme önce bir kas gerginliği testi yapılarak başlanıyor. Beden bilinçaltına bağlı. Neye inanılıyorsa kas sistemimiz de ona göre cevap veriyor. Evrimin gereği sonraki Kuşaklar bir öncekine göre daha gelişmiş durumda. Farklı gelişim gösteren çocukların tamamen bedenlerinde olabilmeleri için de faydalı bir teknik. Yüksek frekanstaki enerjileri indirebiliyorsunuz. Evrimleşmek için tamamen bedeninizde olmanız gerekiyor. Bedeninizdeyken her şeyi yapabilirsiniz.

Teta ile DNA Aktivasyonu nasıl oluyor?

Teta; fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal seviyelerde anında iyileşme sağlayan çok basit, mucizevî bir tekniktir. Beyninizi saniyede 4–7 döngüsünde çalışmaya eğiterek teta seviyesine ulaşırsınız ve Yaratıcı etkisinin anında iyileştirici şifasına gözlemci olursunuz.

Bu tekniği öğrenerek sezgisel yeteneklerinizi güçlendirip, genişletip ve genetik, geçmişinizde var olan ve ruhsal inançlarınızı ister kendi kendine telkin ile ister dışarıdan şartlı olarak hayatınızdaki kalıpları değiştirebilirsiniz. DNA’nız beyinde daha büyük nöral yolları harekete geçirerek ve yaşlanma sürecini kapatarak aktive olacaktır!


Eğitmen: Şafak Burçak Alkanlı ThetaHealing Eğitmeni

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör