Yeni Araştırma Bilim adamlarını Şok Etti: İnsan Duyguları Fiziksel Olarak Realiteyi Şekillendiriyor!

En son güncellendiği tarih: 16 Mar 2020

Farklı bilimadamı ekiplerinin yaptığı üç farklı çalışma gerçekten sıra dışı bir şeyleri kanıtladı. Ancak, bu üç keşfin sonucunda yeni bir araştırma yapıldığında, şaşkınlık verici bir şey farkedildi; gözönünde saklanan bir şey vardı.

İnsan duyguları kelimenin tam anlamıyla etrafımızdaki dünyayı şekillendiriyor. Sadece dünya algımızı değil, realitenin kendisini.

İlk deneyde insan DNA’sı, deneğin yakınında mühürlü bir kapta izole edildi. Bilimadamları donöre duygusal uyarı verdiler ve büyüleyici bir şekilde duygular diğer odadaki DNA’yı etkiledi.

Negatif duyguların varlığında DNA kasıldı. Pozitif duyguların varlığında DNA gevşedi.

Bilimadamları “İnsan duyguları geleneksel fizik yasalarını çiğneyen etkiler üretiyor” sonuca vardılar.


Benzer, ancak birbiriyle ilgisi olmayan ikinci deneyde, farklı bilim adamları grupları elektriksel değişiklikleri ölçebilmek için bu donörlerden Lökositleri (beyaz kan hücreleri) çıkarıp haznelere yerleştirdiler.

Bu deneyde, donör bir odaya yerleştirildi ve video kliplerle donörde farklı duygular yaratan "duygusal uyarılmalara" maruz bırakıldı.

DNA aynı binada farklı bir odaya yerleştirilmişti. Hem donör hem de DNA'sı izlendi ve donör duygusal çıkışlar veya inişler (elektriksel tepkilerle ölçüldü) sergilediğinde DNA da TAM AYNI ANDA TIPATIP AYNI TEPKİLERİ sergiledi.Hiç gecikme süresi yoktu, iletim süresi yoktu. DNA’nın çıkış ve inişleri, zamanda donörün çıkış ve inişleriyle TAM EŞLEŞTİ.

Bilim adamları, donörü DNA'dan ne kadar uzağa götürürlerse hala bu etkiyi elde edebileceklerini görmek istediler. DNA ve donörü 50 mil (ortalama 80,5 km) ayırdıktan sonra testi durdurdular ve yine aynı sonucu elde ettiler. Hiç gecikme süresi yoktu, iletim süresi yoktu.

DNA ve donör, zamanda tıpatıp aynı tepkileri verdiler. Sonuç, donörün ve DNA'nın uzay ve zamanın ötesinde iletişim kurabildiğiydi.

Üçüncü deney oldukça şok edici bir şeyi kanıtladı!

Bilimadamları, DNA'nın fiziksel dünyamız üzerindeki etkisini gözlemledi.

Etrafımızdaki dünyayı oluşturan ışık fotonları bir vakum içinde gözlendi. Onların doğal lokasyonları tamamen rastgeleydi.Daha sonra insan DNA'sı vakuma sokuldu. Şaşkınlık verici biçimde fotonlar artık rastgele davranmıyorlardı. DNA'nın geometrisini kesin bir biçimde takip ettiler.

Bu çalışmayı yapan bilimadamları fotonların davranışını “şaşırtıcı ve sezgilere ayrı bir şekilde” diye tarif ettiler. “Bazı yeni enerji alanları olasılığını kabul etmek zorunda kalıyoruz!" dediler.

İnsan DNA'sının kelimenin tam anlamıyla çevremizdeki dünyayı oluşturan ışık fotonlarının davranışını şekillendirdiği sonucuna vardılar!

Böylece yeni bir araştırma yapılıp bu 3 bilimsel iddia birbirine bağlandığında bilimadamları şok oldular.

Çarpıcı bir şekilde, duygularımız DNA'yı etkiliyorsa ve DNA'mız etrafımızdaki dünyayı şekillendiriyorsa o zaman duygularımızın fiziksel olarak etrafımızdaki dünyayı değiştirdiğinin farkına vardılar.Ve sadece bu da değil; uzay ve zamanın ötesinde DNA’mızla bağlıyız.

Realitemizi duygularımızla seçerek biz yaratıyoruz.

Bilim, yaşadığımız Evren hakkında bazı oldukça HAYRET VERİCİ gerçekleri kanıtlamıştır. Bizim bütün yapmamız gereken noktaları birleştirmek.http://www.lifecoachcode.com/2017/02/26/emotion-shapes-reality/

Kaynak:bilincleyasam.blogspot.com

45 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör